Site Kullanım Koşulları

Site Sahibi tarafından temin edilen ve www.messagemarketer.com (bundan böyle Site olarak bahsedilecektir) adresinde yer alan materyaller, telif hakları ve ticari marka yasalarını da kapsayan çeşitli yasalar kapsamında korunmaktadır. Bu Sitede yer alan materyallerle, kaynak kodlarının kısmen veya tamamen herhangi bir şekilde çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması veya kamuya sergilenmesi, ancak site sahibinin onayından sonra gerçekleştirilebilir.

Bu web sitesinin ziyaret edilmesi aşağıda belirtilen şartlara tabidir :

1 - Bu web sitesi ve web sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel materyaller, demolar ve uygulamalar Site Sahibinin mevcut ve/veya potansiyel müşterilerine ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

2 - Bu web sitesi ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak ya da ürün ve hizmetlerden yararlanmak isteyen mevcut ve potansiyel müşterilerin kullanımına açık olup hiçbir şekilde site sahibinin ticari rakiplerine ya da benzer sektörlerde faaliyet gösteren kişi ve kurumların ziyareti amacıyla tasarlanmamıştır.

3 - Site Sahibinin logosu, Site'de sunulan hizmetlerin isimleri ya da sloganlar Site Sahibinin tescilli marka ve isimleridir ve Site Sahibinin yazılı izni olmadan, kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, taklit edilmez. Ayrıca Site'nin tasarımı, sayfa başlıkları, Site'de kullanılan ikonlar da Site Sahibinin ticari koruma altındaki görselleridir ve kısmen yada tamamen kopyalanamaz; Site Sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamazlar.

4 - Bu web sitesi ve web sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel materyaller, demolar ve uygulamalar Site Sahibine ait olup, yazılı izin olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.

5 - Site sahibi güvenlik nedeniyle, site ziyaretçilerinin IP adreslerini ve ziyaretçilere ilişkin diğer bilgi ve istatistikleri kayıt altında alma hakkını saklı tutar.

6 - Site 3.parti Web Siteleri'ne ve 3.partilerin içeriğine linkler verebilmektedir. İş Bu 3.parti Web Siteleri'ne erişim tamamen sizin kontrolünüzde ve sorumluluğunuzdadır Site sahibinin bu olası 3.parti Web Siteleri üzerinde bir kontrol, gözlemleme hakkı yoktur. Site sahibinin söz konusu 3.parti Web Sitelerini temsil etmemektedir. Site bu türden linkleri sadece müşterilerine kolaylık sağlamak amacı ile vermektedir. Bu türden 3.partilerin isimlerine, logolarına, Site üzerinden referans verilmesi, bu 3.Partiler ile bir iş birliği, ortaklık, sponsorluk veya tavsiye anlamına gelmemektedir. Site, bu 3.parti Web Siteleri'nin içeriğinin hatasızlığı, doğruluğu, uygunluğu, politikaları, güvenlik yaklaşımları, kalitesi ve tutarlılığı ile ilgili olarak açıkça hiç bir güvence ya da garanti vermemektedir.

7 - Bu Sitedeki bilgiler teknik yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir, bununla birlikte Site sahibi bildirim yapılmaksızın Site kullanım koşullarını veya Site İçeriğini değiştirilebilir veya güncelleyebilir.

8 - Site'ye giriş yapmak için kullandığınız şifre size özeldir. İster organizasyonunuz, şirketiniz ya da başka bir yerde olsun şifrenizi hiç kimse ile paylaşamaz ya da ifşa edemezsiniz. Şifrenizi korumak sizin sorumluluğunuzdadır ve herhangi bir üçüncü tarafın şifrenizi kullanarak Site'ye girişine izin vermeyeceğinizi kabul edersiniz. Şifreniz altındaki herhangi bir faaliyet ya da eylem için, bu faaliyetler ya da eylemlere yetkiniz olsun ya da olmasın, tek sorumlu olmayı kabul edersiniz. Şifrenizin bir yetkisiz kullanımı durumunda Site Sahibini derhal durumdan haberdar etmeniz gerekmektedir.

9 - Site sahibi kişisel bilgileri özel ve gizli tutmayı, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi beyan ve taahhüt eder. Site sahibinin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Site sahibinin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

10 - Ziyaretçiler Site Sahibi tarafından Site dahilinde kullanıcılardan talep edilen bilgilerin, Site sahibi ve iş ortakları tarafından Site amacı dahilinde doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz için veritabanı oluşturmak ve/veya müşteri ve ziyaretçilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kullanılabileceğini kabul etmektedir.

11 - Site ürünleri ve hizmetleri ile ürün ve hizmetlerin Fikri Mülkiyet, Lisans ve Telif Hakları Site sahibinin münhasır haklarıdır. Aksi açıkça belirtilmediği müddetçe, sitedeki tüm görseller, logolar, işaretler, grafikler, metinler, fotoğraflar ve bunlarla sınırlı kalmamak üzere diğer her türlü içerik Site sahibine aittir ve 5846 No'lu Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve marka mevzuatı ile koruma altına alınmıştır.

12 - İşbu Ziyaret ve Kullanım Şartlarının herhangi birini ihlal edilmesi halinde durumunda Site sahibi yasal yollara başvurabileceği gibi site ziyaretçisinin, siteyi kullanımıyla ilgili kısıtlama ve engellemeler de getirebilir.

13 - Ayrıca bu Kullanım Şartlarını kabul etmekle; Site' nin kullanım şartları dışında kullanılması halinde, 3.şahısların olası haklarının ihlalinden doğan tüm yükümlülüklerden Site Sahibini ari tutacağını kabul etmiş sayılacaktır.

14 - İşbu Site Kullanım Sözleşmesinin herhangi maddesinin herhangi sebeple geçersiz, uygulanamaz olması halinde, kalan maddelerin geçerliği ve uygulanabilirliği bundan etkilenmeyecektir. İşbu anlaşmanın herhangi maddesi geçersiz veya uygulanamaz kılındığı takdirde, söz konusu madde Türkiye Cumhuriyeti'nin yürürlükteki kanunlarına uyacak şekilde kısıtlanarak tadil edilmiş sayılacaktır.

15 - Bu web sitesini ziyaret edenler yukarıdaki kullanım şartlarını aynen kabul ettiklerini Site'nin kullanılmaya başlandığını andan itibaren yukarıda açıklanan kurallara uyacağını ve bunları ihlal etmeyeceğini, aksi durumların başta 5846 No'lu Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırılık çerçevesinde değerlendirileceğini kabul ve beyan ederler.

YASAL UYARI

Telif Hakkı

Telif hakkı PH Reklam ve Danışmanlık San. Tic. A.Ş. (bundan böyle Project House olarak nitelenecektir)'ye aittir ve içerikler tamamen Project House'a özeldir. İçerikler kısmen veya tamamen Project House'un yazılı izni ile kullanılabilir kullanım halinde referans verilmesi zorunludur. Sayfalarda bulunan metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları ve her türlü veri telif hakkına ve diğer fikir haklara tabi olup Project House fikri mülkiyetten kaynaklanan bütün hukuki haklarını saklı tutar. Bu düzenlemeler izinsiz kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz ve 3.kişiler ile diğer sitelere gönderilemez. Project House fikri haklarının ihlali halinde hukuki yollara başvurma hakkını deklare eder.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Project House, bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir.

Bu internet sitesi Project House'un kontrol ve denetiminde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerir. Bu bağlantılar kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve bağlantılı herhangi bir sitenin içeriği Project House tarafından onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir. Project House, bu internet sitesindeki içeriğin yönlendirmesi ile ulaşılan başka web sayfalarındaki içeriğin doğruluğunu garanti etmez ve bilgilerdeki hatalar nedeni ile sorumluluk kabul etmez. Project House ayrıca, bu siteye misafir yazar olarak fikir, haber veya görüş aktaran 3.kişilerin bu yazı, yorum ve görüşlerinin Project House'u hukuken bağlamayacağını, bu nitelikteki görüş ve argümanların, yazarın şahsi sorumluluğunda olduğunu bildirir.

Buna bağlı olarak bu internet sitesine dışardan gelen içerik, içeriğin sağlandığı veya alıntılandığı sitenin kurallarına ve yasal haklarına bağlı olup, bu içeriğin kullanılması, kopya edilmesi, dağıtılması gibi hallerde Project House'un bir sorumluluğu olmayacağı gibi, hak sahibinin hak ve yetkilerinden kaynaklanan talepleri bakımından yasal sorumluluk kullanıcıdadır.

Blog Yorum Moderasyonu

Project House, kullanıcılar tarafından sağlanan içeriğin doğruluğunu garanti etmez, kullanıcı tarafından sağlanan içerikten dolayı sorumluluk kabul etmez. Bu içeriklerden, içeriği sağlayan kullanıcı sorumludur. Project House kullanıcılar tarafından sağlanan içeriği kontrol etme garantisi vermemekle birlikte, kendi ticari menfaatlerine aykırı içerik, reklam, Spam içeren yorumları yayınlayıp yayınlanmama veyahut kaldırma insiyatifi Project House' a aittir. Project House kullanıcılar tarafından sağlanan içeriği kontrol etme garantisi vermemekle birlikte, suç oluşturan, yasa dışı içeriklere sahip yorumları yayınlamama veyahut kaldırma yetkisine sahiptir.

Copyright© 2011 Tüm hakları saklıdır