Markanızı tanıtacak, hizmetlerinizi anlatacak, en son ürünler, kampanyalar ve haberlerle ilgili müşteri, çalışan, bayi gibi hedef kitlelerinizi bilgilendirecek bir e-bülten çıkartmak mı istiyorsunuz?

Message Marketer, bunun için gerekli olan her başlığı planlayıp uygulayarak sizin için tam hizmet ajansı olarak çalışıyor:

  • Kampanya planlama
  • İçerik hazırlanması
  • Yaratıcı tasarım
  • Gönderilerin sizin için özel atanmış Müşteri Temsilciniz tarafından hazırlanması ve yapılması
  • Özel olarak tanımlanmış kampanya kodlarını kişiye özel olarak gönderir.
  • Kampanya sonrası analiz ve raporlama

Message Marketer Gönderi Aşamaları ve Özellikleri;

- Veritabanı Yönetimi ve Veri Temizliği

Message Marketer kurulumu sırasında, markanın ihtiyaçları doğrultusunda segmentasyon kriterleri belirlenir ve belirlenen kriterlere uygun kurulum gerçekleştirilir. Esnek veritabanı altyapısı sayesinde, mevcut kriterler arasında segmentasyon yapmak mümkün olduğu gibi, Message Marketer Mesajlaşma Platformu bünyesinde her hangi bir okuyucunun gerçekleştirmiş olduğu aksiyonlara dayalı olarak davranışsal segmentasyon da yapılması mümkündür. Bunun yanı sıra, Message Marketer Mesajlaşma Platformu’nda yer alan kanallar arasında hedef kitle aksiyonlarına göre ayrıştırma yapılması ve hedef kitlelere farklı kanallarla ulaşılması da sağlanmaktadır.

Message Marketer tarafından özel olarak geliştirilmiş olan bir uygulama ile mevcut verilerin Microsoft Excel formatında sisteme aktarılması sağlanabilmektedir. Bu uygulama ile veri aktarımı gerçekleştirilirken, 25 farklı kriterde veri kontrolü, düzenlemesi ve temizliği yapılmaktadır.

Ayrıca, Message Marketer Bounce Servisi ile hatalı veya kullanılmayan e-posta adreslerinin tespit edilerek otomatik yada manuel olarak veritabanından çıkarılması sağlanmaktadır.

Message Marketer Bounce Servisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen burayı tıklayın.

- MM Bülten Şablonları ve MM Editör

Message Marketer tarafından global e-posta tasarım ve uygulama kriterlerine uygun olarak tasarlanmış standart gönderim şablonları seçip kullanabileceğiniz gibi, Message Marketer içine entegre edilmiş MM Editör ile kendi tasarım uygulamanızı en kolay şekilde dilediğiniz hale getirerek düzenleyip gönderiminizi hazır hale getirebilirsiniz. MM Editör, gelişmiş özellikleri ile kendi tasarımınızı uygularken size spam filtrelerine takılmayacak gönderiler hazırlayabilmeniz için çeşitli öneriler de sunmaktadır.

Yapılacak gönderinin uygulama ve hazırlık işlemine uzak ve teknik bilgisi az olan kullanıcılar e-bülten içeriği oluşturma, hazır şablon seçme, şablon üzerinde görsel değişiklik yapma, metin alanların fontunu ve detaylarını değiştirme, link verme ve yönetme gibi standart özellikleri hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan kullanabilirler. Uygulama ve gönderi hazırlığı işlemleri konusunda teknik bilgisi olan kullanıcılar ise dilerlerse kendi hazırladıkları kodu MM Editör üzerinden aktarıp düzenleyerek gönderimlerini hızlı bir şekilde hedef kitlelerine ulaştırabilir, gönderi içeriklerini sosyal mecralarda paylaşabilirler.

- Okuyucu İlişkileri Modülü

Message Marketer Okuyucu İlişkileri Modülü ile her bir okuyucu, kendisine ulaşan her e-yayın içinden veritabanından ayrılma, beğendikleri yayınları arkadaşlarına tavsiye etme ve kendi bilgilerini güncelleme işlemlerini kimsenin müdahalesi olmadan ve gerekli güvenlik süreçlerinden geçerek yapabilirler.

- Bounce Servisi

Message Marketer Bounce Servisi, yapılan gönderilerin ardından okuyucunun e-posta adresinde oluşan sorunlar sebebiyle mesajların alıcısına ulaşmamasını takip ederek raporlar. Message Marketer Bounce Servisi, bu mesajların hepsini Geçici Sebepler (Soft Bounce) ve Kalıcı Sebepler (Hard Bounce) olarak ayrıştırır ve her bir kategori altında sorunun ne olduğunu nedenleriyle birlikte raporlar.

Message Marketer Bounce Servisi’nin etkin biçimde kullanılması, uzun vadeli olarak, tüm e-posta kutusu servis sağlayıcılarındaki ulaşılabilirlik değerlerini olumlu yönde etkilemektedir.Copyright© 2011 Tüm hakları saklıdır