Message Marketer mesajlaşma Platformu'nun kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren gerçekleştirilen bir çok aksiyon özel tarihçe raporları ile sürekli olarak kullanıma sunulmaktadır.

Entegrasyon: Message Marketer Mesajlaşma Platformu bünyesindeki veriler, çeşitli kurumsal sistemlerle gerekli entegrasyonlar sağlanarak markaların ana veritabanlarına geri beslenebilir.

Tetiklenen Gönderiler: Çeşitli kurallara bağlı olarak otomatik başlatılan mesaj gönderileri kurgulamak Message Marketer Mesajlaşma Platformu ile çok kolay! Örneğin doğum günü gönderileri, ödeme hatılatmaları, vb)

İçerik Oluşturma: Hedef kitlenize ve kurumunuza özel her türlü içerik planlaması ve üretilmesi hizmetleri Message Marketer tarafından konunun uzmanı profesyonellerce gerçekleştirilmektedir.

Grafik Tasarım: Tüm mesajlarınızın en etkin görsel iletişim yöntemleri ve Message Marketer Mesajlaşma Platformu bünyesindeki tüm mecraların global kurallarına göre yaratılması için bizden destek alabilirsiniz.

İzinli Veri Kazanımı Kampanyaları: Message Marketer, hiçbir şekilde veri ticareti yapmaz. Ancak, ulaştığı hedef kitleyi genişletmek isteyen kurumlar için özel kampanyalar düşünüp tasarlayarak izinli veritabanı üretimi projeleri gerçekleştirir. Tüm diğer servislerimiz ile ilgili olarak lütfen bizimle hemen iletişime geçin.

MM Talep Formu

 
 
Copyright© 2011 Tüm hakları saklıdır